piątek, 21 lipca 2017

All your secrets

1. All your secrets: Link do bloga


3. Bohaterowie:
Lily Collins as Lily Collins
Justin Bieber as Justin Bieber
Justin jest sławny.
4. Prolog:
   Dziennikarka, pragnąca szybkiego awansu. Do czego może się posunąć, by zdobyć wyższą posadę? Jak przebiegłą musi być, żeby osiągnąć to, o czym marzy?
            Lily - zwykła dziewczyna z wielkimi ambicjami, zostaje wciągnięta w szaleńczy plan przyjaciółek z redakcji. Podczas balu charytatywnego podejmuje zakład, który dla wielu może wydawać się nieosiągalny. „Jak zdobyć idola milionów?” - wiele z was zadaje sobie to pytanie, ale ona… No właśnie, ona ma za zadanie rozkochać w sobie samego Justin’a Bieber’a, by po upływie dwóch tygodni złamać mu serce.

            Sam gwiazdor podatny na pomysły pijanych przyjaciół odważy się wciągnąć w chorą grę. Przysięga, że za dwa tygodnie na gali rozdania nagród pojawi się z wybraną przez znajomych dziewczyną.

            Co jeśli wyznaczą właśnie Lily? Które z nich wygra zakład, a które zostanie z niczym? Obydwoje uparcie będą dążyć do celu, jednak nie wszystko okaże się tak łatwe i kolorowe, jak może się wydawać. Co jeżeli zacznie im zależeć? Czy żądza wygranej będzie silniejsza od uczuć?

5. Opowiadanie.

6. Nieskończone.

7. Ilość rozdziałów: 13

8. Moja ocena: Opowiadanie bardzo ciekawe o oryginalnej fabule. Główna bohaterka to dziennikarka, która ma napisać artykuł o Justinie Bieberze, a konkretnie o tym jak go zdobyła. Justin gra w podobną grę. Czy uczucia zwyciężą nad chęcią zwycięstwa? Przeczytaj opowiadanie. Treść pisana dobrze jednak w wielu miejscach znalazłam literówki jak "Biber", "hcemy" itp. Szablon w ślicznej kolorystyce i oryginalny. Polecam.
 
9. Punkty:
• fabuła 2/2
• treść 1/2
• akcja ( czy powtarzane są sceny/sytuacje z innych opowiadań) 1/1,5
• pierwsze wrażenie 1/1
• czy aktualizowana jest zakładka z rozdziałami lub czy wgl. jest 0,5/1
• szablon 1/1
• czcionka 0,5/0,5 
• posiadanie zwiastunu 0,5/0,5
• czy bohaterka często występuje w opowiadaniach 0,5/0,5
• Suma: 8,5/10

************************************************

1 komentarz:

  1. Hej!
    Chcesz poćwiczyć swoje pisarskie umiejętności i przy okazji wygrać książki, upominki, reklamę bloga i grafikę? Tak? W takim razie zapraszam Cię serdecznie do konkursu literackiego „Już nie zapomnisz mnie” – www.przedwojenny-konkurs.blogspot.com Wystarczy napisać opowiadanie o dowolnej tematyce do 5 stron i… co dalej? Dowiedz się szczegółów, czytając regulamin na blogu. Pozdrawiam ciepło!

    Ps. Przepraszam za spam, ale wiadomo, jak trudno jest się zareklamować. A może akurat Cię zainteresuje konkurs?
    Ps. 2. Mimo że konkurs trwa jeszcze do 31 lipca, można śmiało napisać krótkie opowiadanie. :)

    OdpowiedzUsuń